Kinnisvara

Esindatud Kaubamärgid
Ehituslik lahendus

Üldosa

Ehitatav korterelamu on kolmekorruseline kahe sissekäiguga hoone. Välisseinad on poorbetoonist plokkidest paksusega 600 mm. Hoone on plaaniliste mõõtudega 18 x 50 m. Korruse kõrgus on 3 m. Hoone soklikorrust kasutatakse autode parkimiseks.

Trepimarsid ja -mademed on monteeritavast raudbetoonist. Kandvad siseseinad poorbetoonist plokkidest paksusega 300-400 mm, isekandvad vaheseinad kipsplaatidest metallkarkassil. Vahelaed - monteeritavast raudbetoonist. Sokkel on monteeritavatest raudbetoon-vundamendiplokkidest.

Kahekaldeline katus on puitsarikatel RANNILA-tüüpi metallprofiilist katusekattega ja külma pööninguga, vahelae soojustus ISOVER-plaatidega. Vihmavee ärajuhtimine - vihmaveerenn ja välised püstikud.

Majal on sissepääsud tänavalt ja ka soklikorruselt korrustevahelisele trepile. Autode sissesõiduks kaldtee.

Mahulis-plaanilised lahendused

Elamu on kahe trepikojaga, majas on 24 korterit. Igale korterile on soklikorrusel ette nähtud auto seisukoht. Keldris on soojussõlm, kommunikatsioonide kogumissõlm, korrustevaheline trepp, 24 autode seisukohta.

Korruste lõikes korterite planeeringud ühtivad. Korrusele on projekteeritud 1 ühetoaline, kaks kahetoalist ja üks kolmetoaline korter. Igas korteris on rõdu või lodza.

Ülemiselt trepimademelt viib redel katuseluugi (800x800 mm) kaudu katusele. Katusele on ette nähtud lumepiirded ning hoolduseks vajalikud käigusillad.

Sissesõit krundile toimub Nooruse tänavalt. Iga korteri tarvis on ette nähtud parkimiskoht maja soklikorrusel, sissesõit mööda 10% kaldega asfaltbetoonkattega kaldteed. Vee äravool panduselt läbi võrega kaetud kanali mõõtmetega 200x6800 mm. Sõidutee kate - asfalt TAB-12-1, olemasolev freesitakse maha.